• Nowy
drewniana karta bożonarodzeniowa z bombką
Wesołych świąt kartka na święta z drewna
Drewniana kartka świąteczna z bombką...
drewniana karta bożonarodzeniowa z bombką
Wesołych świąt kartka na święta z drewna

Drewniana kartka świąteczna z bombką płatek śniegu

#drewnianekartkświąteczne
12,99 zł
Brutto

kartka z drewna z śnieżką - pomysł na inną kartkę świąteczna

 

Znudziły Ci się już tradycyjne karty świąteczne? Oferuje niespotykane kartki na Boże Narodzenia, kartki są takie nietypowe, ponieważ wykonane są z drewna! Do tego każda kartka jest indywidulanie personalizowana tzn., że każda kartka może posiadać Twoje życzenia. 

Oferowana kartka jest nie dość, że oryginalna to do tego praktyczna, ponieważ może również posłużyć jako dekoracja choinkowa.

Kartka bożonarodzeniowa jest jednostronna ma na wierzchu wygrawerowane gwiazdki oraz napis Wesołych Świąt! życzą i tu możesz podać swoje imię lub nazwisko. Posiada też wycięty płatek śniegu, który może być bombką choinkową zawiązana na kokardkę za pomocą sznurka lnianego.

Drewniana kartka świąteczne pięknie się prezentuje, produkt Polski, wykonany z największą starannością o każdy detal .

Wymiary 10x15 cm

Do każdej zamówionej kartki bożonarodzeniowej dołączona jest koperta w kolorze brązowym.

WAŻNE! 

 Podczas zamawiania kartki bożonarodzeniowej proszę o wiadomość: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )Po zamówieniu nie zapomnij przesłać następujące informacje

1. Twój podpis

12345 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.