Pamiątka chrztu drewniane pudełko z...
Pamiątka chrztu drewniane pudełko z...
Pamiątka chrztu drewniane pudełko z...
Pamiątka chrztu drewniane pudełko z...

Pamiątka chrztu drewniane pudełko z życzeniami na chrzest

#pamiatkachrzest
29,00 zł
Brutto

Piękna pamiątka Chrztu Świętego Kartka drewniana z życzeniami w formie pudełka. Ażurowe drewniane pudełko z życzeniami komunijnymi. 

 

Oferuję piękne drewniane pudełko życzeniami z okazji Chrztu Świętego. Szukasz pięknej pamiątki na chrzest dla dziecka to właśnie ją znalazłeś! Pamiątka na chrzest święty z ażurowym pudełkiem, które mieści czekoladę oraz z personalizowaną kartką to niepowtarzalny prezent na chrzest zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Drewniane pudełko - kartka na chrzest jest świetnym prezentem od chrzestnej - chrzestnego, babci i dziadka, ale również od cioci czy wuja. Taka pamiątka na chrzest zapadnie na długo w pamięć i nie ulegnie zniszczeniu czy zżółknięciu jak standardowe kartki na chrzest.

Drewniana kartka zawiera wygrawerowane życzenia: 

"Tobie, który wypełniłeś dom, swym radosnym gwarem, życzymy beztroskiego i zdrowego dzieciństwa. Niech każda łza spływająca po twym policzku spłynie, 

będzie zawsze łzą szczęścia, a uśmiech Twój niech zjednuje wszystkie serca wokół. W tym wyjątkowym dniu, życzenia składa:"

lub Twoje życzenia oraz podpis.

Proszę podczas składania zamówienia o podanie jakie życzenia i podpis mają znaleźć się drewnianej kartce na chrzest lub przesłanie na maila tych informacji.

Drewniana pamiątka na chrzest to piękny trwały i niepowtarzalny prezent, który zapada na długo w pamięci obdarowanego. Pudełko - kartka na chrzest to takie 2 w1, ponieważ w pudełku są życzenia i można włożyć do pudełka jakiś niewielki prezent na chrzest do środka pudełka (mieści czekoladę standardowych wymiarów).

Dane techniczne drewnianej kartki: 

  • W każdym pudełku drewnianym znajdują życzenia na chrzest oraz Twój podpis
  • Wymiary długość 19 cm, szerokość 9 cm, wysokość 3 cm
  • Pudełko - kartka na chrzest to takie 2 w 1 mieści czekoladę standardowych wymiarów.
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Produkt Polski, Decormoni

4566 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.