ślubna kartka z drewna
Drewniana kartka ślubna, kartka dla...
drewniana kartka ślubna
Drewniana kartka ślubna, kartka dla...
ślubna kartka z drewna
drewniana kartka ślubna

Drewniana kartka ślubna, kartka dla młodej pary z życzeniami

#kartkiślubne
20,00 zł
Brutto

Życzenia z okazji ślubu kartki drewniane ażurowe z kokardką, to oryginalna alternatywa dla tradycyjnych kartek ślubnych. 

 

Wybierasz się Ślub? I obowiązkowo należy wręczyć Młodej Parze prezent ślubny. Oferuję świetną alternatywę dla tradycyjnych kopert weselnych! Moje kartki wykonane są z drewna brzozowego. Kartki drewniane mają ażurową okładkę  przyozdobioną kokardką i  na drugiej stronie mają wygrawerowane życzenia z Twoim podpisem.  

Taka drewniana kartka ślubna stanie się pamiątką na długie lata, ponieważ jest praktycznie niezniszczalna. I na pewno zapadnie w pamięci Młodej Parze, dzięki temu, że jest wykonana z drewna.

Dane techniczne kartki na ślub drewnianej:

  • wymiary: 10x 15 cm
  • materiał drewno brzozowe
  • do każdej kartki dołączona jest brązowa koperta
  • okładka jest ażurowa i znajduje się na niej kokardka - proszę podać podczas składania zamówienia jaki kolor kokardki ma się znaleźć na kartce (na ostatnim zdjęciu znajdują się kolory i numery kokardek) oraz znajduje się napis "W Dniu Ślubu najlepsze życzenia!"
  • 2 strona kartki drewnianej to życzenia : "Życzę więc Wam szczęścia wiele Stadka dzieci, mrowia wnuków I … Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, Marzeń, planów, snów spełnienia. Dużo zdrowia, pełnej kasy I miłości po wsze czasy. życzą:" - możliwość zmiany życzeń na Twoje oraz Twój Popis 
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Podczas zamawiania kartki drewnianej proszę o wiadomość:

1. numer koloru kokardki

2. treść życzeń, jeśli ma być inna

3. Twój Podpis

Produkt Polski, Decormoni

20789 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.