Drewniana kartka na chrzest aniele Boży
Pamiątka na chrzest z modlitwą
Kartka na chrzest święty z aniołem stróżem
Kartka na chrzest z modlitwą anioł...
Drewniana kartka na chrzest aniele Boży
Pamiątka na chrzest z modlitwą
Kartka na chrzest święty z aniołem stróżem

Kartka na chrzest z modlitwą anioł stróż drewniana pamiątka chrztu

#pamiatkachrzest
24,00 zł
Brutto

Wyjątkowa drewniana pamiątka na chrzest z Aniołem Stróżem i kartka wykonana z drewna. 

 

Oferuję piękne drewniane kartki z okazji Chrztu Świętego. Szukasz pięknej pamiątki na chrzest dla dziecka to właśnie ją znalazłeś! Pamiątka na chrzest  z wygrawerowanym Aniołem Stróżem i modlitwą oraz drugą stroną z życzeniami, która składa się z 2 stronic drewnianych to niepowtarzalny prezent na chrzest zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Drewniana kartka na chrzest jest świetnym prezentem od chrzestnej - chrzestnego, babci i dziadka, ale również od cioci czy wuja. Taka pamiątka na chrzest święty zapadnie na długo w pamięć i nie ulegnie zniszczeniu czy zżółknięciu jak standardowe kartki na chrzest.

Drewniana kartka zawiera wygrawerowane życzenia:

"Tobie, który wypełniłeś dom, swym radosnym gwarem, życzymy beztroskiego i zdrowego dzieciństwa. Niech każda łza spływająca po twym policzku spłynie,  będzie zawsze łzą szczęścia, a uśmiech Twój niech zjednuje wszystkie serca wokół. W tym wyjątkowym dniu, życzenia składa:"

lub Twoje życzenia oraz podpis, a także imię dziecka. 

Proszę podczas składania zamówienia o podanie jakie życzenia i podpis  oraz imię dziecka mają znaleźć się drewnianej kartce na chrzest lub przesłanie na maila tych informacji.

Drewniana pamiątka na chrzest to piękny trwały i niepowtarzalny prezent.

Dane techniczne drewnianej kartki: 

  • Do każdej kartki dołączona jest koperta brązowa.
  • Kartka składa się 2 stronic drewnianych. 1 strona grawer oraz napis ,,Pamiątka Chrztu Świętego Oli". 2 strona życzenia oraz Twój podpis.
  • Wymiary 10x15 cm
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Podczas zamawiania kartki drewnianej proszę o wiadomość: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. imię dziecka

2. treść życzeń, jeśli ma być inna

2. Twój Podpis , data

Produkt Polski, Decormoni

76542 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.