pamiątka komunijna dla chłopca
pamiątka komunijna od matki chrzestnej
pamiątki komunijne dla chłopca - drewniana karka
oryginalne pamiątki komunijne dla chłopca
pamiątki komunijne dla chłopców
pamiątka komunijna dla chłopca
pamiątka komunijna od matki chrzestnej
pamiątki komunijne dla chłopca - drewniana karka
oryginalne pamiątki komunijne dla chłopca
pamiątki komunijne dla chłopców

pamiątka komunijna dla chłopca - drewniana kartka na komunię

#kartkakomunijna
26,99 zł
Brutto

Drewniana kartka komunijna to oryginalna pamiątka na komunię dla chłopca. Drewniane kartki są alternatywą dla tradycyjnych kartek na komunię, która na pewno zostanie zauważona!

 

Szukasz prezentu na komunię dla chłopca? Oferuję piękne drewniane kartki komunijne, które idealnie będzie pasować chłopcu. Są one niepowtarzalną pamiątką na długie lata, nie wyblakną ani nie zżółkną jak tradycyjne kartki. Do tego mają wygrawerowaną treść życzeń, która jest naprawdę trwała. Taka pamiątka pierwszej komunii na pewno zaskoczy obdarowanego. Do tej kartki komunijnej możesz również włożyć pieniądze jak do tradycyjnej kartki. 

Kartka komunijna dla chłopca składa się z ażurowej okładki oraz wygrawerowanym tekstem "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej" - tekst na okładce nie ulega zmianie. Na drugiej części wewnętrznej pamiątki komunijnej jest wygrawerowany chłopiec przystępujący do pierwszej komunii oraz życzenia komunijne np. "Miłoszu! Twoje serce od dziś jest mieszkaniem Boga. Dbaj o to by było czyste i dobre. Życzymy Ci abyś odnalazł radość w spotkaniach z Jezusem w Komunii Świętej, Niech da Ci On siłę do wzrastania w wierze. Niech Bóg Cię strzeże." oraz Twój podpis np. "Ojciec Chrzestny z rodziną.". W tej części możesz umieścić życzenia jakie chcesz.

Dane techniczne drewnianej kartki komunijnej:

Dane techniczne drewnianej kartki: 

  • Do każdej kartki dołączona jest koperta brązowa.
  • Kartka składa się 2 stronic drewnianych. 1 strona ażurowa zoraz napis ,,Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej ". 2 strona życzenia oraz Twój podpis.
  • Wymiary 10x15 cm
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.
  • Produkt Polski, Decormoni

Podczas składania zamówienia na drewnianą pamiątkę komunijną proszę o następujące informacje (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. Imię dziecka

2. Życzenia jeśli mają być inne

3. Twój podpis

97652 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.