Drewniane kartki

Drewniane kartki

Drewno jest trwałym surowcem, nad którym trzeba się napracować, aby je zniszczyć. A może, by tak stworzyć kartki z drewna? Idealny pomysł na trwałą wyjątkową pamiątkę, która nie zżółknie czy wyblaknie, a pozostanie na długie lata w pamięci.

Szukasz czegoś wyjątkowe na swój ważny dzień. Tu znajdziesz upominki, podziękowania , prezenty dla gości, rodziców. Rzeczy te będą upiększać i przyozdabiać Twoją najważniejszą uroczystość. Produkty są wykonane z drewna z największą starannością.  

Strona główna

Ażurowa drewniana kartka imieninowa grawer

26,00 zł
#kartkaimieninowa
Drewniana kartka imieninowa to oryginalny, a zarazem piękny i trwały prezent dla jubilata. Podaruj bliskiej Ci osobie niezwykłą drewnianą kartkę. 
Strona główna

Kartka imieninowa z drewna personalizowana cyfra i życzenia

25,99 zł
#kartkaimieninowa
Poznaj niezwykłą kartkę imieninową. Kartka z okazji imienin z ażurową cyfrą to piękna i niepowtarzalna pamiątka dla solenizanta. Pasuje zarówno jako prezent z okazji imienin dla kobiety i mężczyzny. 
Strona główna

Kartka na ślub drewniana ażurowa młoda para

26,99 zł
#kartkaślubna
Przepiękną trwałą pamiątką ślubną, podaruj Młodej parze nietuzinkową drewnianą kartkę ślubną z życzeniami, która jest drewniana i niemal niezniszczalna! 
Strona główna

Kartka dla nauczyciela z drewna na dzień nauczyciela

14,99 zł
#kartkadlanauczyciela
Kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako nietuzinkowy prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!
Strona główna

Drewniana kartka dla nauczyciela na dzień nauczyciela sowy

25,00 zł
#kartkadlanauczyciela
Pamiątkowa drewniana kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!
Strona główna

Drewniana kartka urodzinowa dla dorosłych

24,00 zł
#kartkaurodzinowa
Kartka urodzinowa z ażurową dowolną cyfrą urodzin solenizanta oraz życzeniami. Drewniana kartka urodzinowa to zaskakujący trwały prezent na urodziny.
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.