Drewniane kartki

Drewniane kartki

Drewno jest trwałym surowcem, nad którym trzeba się napracować, aby je zniszczyć. A może, by tak stworzyć kartki z drewna? Idealny pomysł na trwałą wyjątkową pamiątkę, która nie zżółknie czy wyblaknie, a pozostanie na długie lata w pamięci.

Szukasz czegoś wyjątkowe na swój ważny dzień. Tu znajdziesz upominki, podziękowania , prezenty dla gości, rodziców. Rzeczy te będą upiększać i przyozdabiać Twoją najważniejszą uroczystość. Produkty są wykonane z drewna z największą starannością.  

Strona główna

urodzinowa kartka drewniana - widzisz? 40 to nie tak dużo

25,99 zł
#kartkiurodzinowe
Oto wesołe kartki urodzinowe na okrągłe urodziny. Drewniana kartka z napisem widzisz? to wcale nie tak dużo, to wspaniała pamiątka urodzinowa dla solenizanta świętującego 40, 30, 50, 20 itd.  
Strona główna

Ażurowa drewniana kartka imieninowa grawer

26,00 zł
#kartkaimieninowa
Drewniana kartka imieninowa to oryginalny, a zarazem piękny i trwały prezent dla jubilata. Podaruj bliskiej Ci osobie niezwykłą drewnianą kartkę. 
Strona główna

Kartka na ślub drewniana ażurowa młoda para

26,99 zł
#kartkaślubna
Przepiękną trwałą pamiątką ślubną, podaruj Młodej parze nietuzinkową drewnianą kartkę ślubną z życzeniami, która jest drewniana i niemal niezniszczalna! 
Strona główna

Kartka dla nauczyciela z drewna na dzień nauczyciela

14,99 zł
#kartkadlanauczyciela
Kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako nietuzinkowy prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!
Strona główna

Drewniana kartka dla nauczyciela na dzień nauczyciela sowy

25,00 zł
#kartkadlanauczyciela
Pamiątkowa drewniana kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.