Drewniane kartki

Drewniane kartki

Drewno jest trwałym surowcem, nad którym trzeba się napracować, aby je zniszczyć. A może, by tak stworzyć kartki z drewna? Idealny pomysł na trwałą wyjątkową pamiątkę, która nie zżółknie czy wyblaknie, a pozostanie na długie lata w pamięci.

Szukasz czegoś wyjątkowe na swój ważny dzień. Tu znajdziesz upominki, podziękowania , prezenty dla gości, rodziców. Rzeczy te będą upiększać i przyozdabiać Twoją najważniejszą uroczystość. Produkty są wykonane z drewna z największą starannością.  

Strona główna

Elegancka drewniana kartka urodzinowa dla każdego

27,99 zł
#kartkaurodzinowa
Kartka urodzinowa ma elegancki wzór i zawiera brązową kopertkę. Kartka drewniana jest ozdobiona skomplikowanymi wzorami i zdobieniami, nadającymi jej elegancki wygląd, a dodatkowo możesz ją spersonalizować według swoich upodobań.
Strona główna

prezent dla wychowawcy na koniec roku kartka drewniana

14,99 zł
#kartkadlanauczyciela
Kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako nietuzinkowy prezent dla wychowawcy na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.