Drewniane kartki

Drewniane kartki

Drewno jest trwałym surowcem, nad którym trzeba się napracować, aby je zniszczyć. A może, by tak stworzyć kartki z drewna? Idealny pomysł na trwałą wyjątkową pamiątkę, która nie zżółknie czy wyblaknie, a pozostanie na długie lata w pamięci.

Szukasz czegoś wyjątkowe na swój ważny dzień. Tu znajdziesz upominki, podziękowania , prezenty dla gości, rodziców. Rzeczy te będą upiększać i przyozdabiać Twoją najważniejszą uroczystość. Produkty są wykonane z drewna z największą starannością.  

Strona główna

Kartka na 18 - drewniana zakręcona kartka dla dziewczyny

28,00 zł
#drewnianekartki
Zakręcona drewniana kartka na 18 urodziny dla dziewczyny, to oryginalny, a zarazem bardzo zabawny prezent. Schowaj pieniądze i zakręć 18 śrub, podarój solenizantce i sprawdź co będzie się działo.. Gwarantuję dobrą zabawę :)
Strona główna

Drewniane zaproszenie na komunię - ażurowe Twój tekst

15,00 zł
#drewnianezaproszenienakomunię
Zaproszenie na Komunię Świętą w formie drewnianej kartki, jest piękną pamiątką komunijną dla gości. Kartka drewniana komunijna w jest w  pełni personalizowana i gotowa do ofiarowania gościom komunijnym.
Strona główna

Zaproszenie na komunię drewniane z kielichem i hostią.

15,00 zł
#zaproszenięnakomunię
Piękne zaproszenia na komunię personalizowane, kartki drewniane składają się z 2 części tj. okładka zaproszenia komunijnego i  wnętrza z gotową treścią zaproszenia na komunię . 
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.