Pamiątki Komunijne

Wybierasz się na Komunię, nie masz pomysłu na prezent komunijny? Oczywiście najłatwiej ofiarować dziecku pieniądze, lecz można je ofiarować pięknie zapakowane w wyjątkową kopertę z kartką komunijną.

Oferuje kartki drewniane na komunię, które staną się trwałą pamiątką komunijną. Drewniane kartki komunijne są niemalże niezniszczalne i na pewno będą wyjątkowe. Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka, dlatego podaruj mu trwałą pamiątkę komunijną.  Oferuje drewniane kartki na komunię, które staną się trwałą pamiątką komunijną. Kartki z drewna są świetną alternatywą dla tradycyjnych kartek, gdyż są niemal niezniszczalne.

Wszystkie drewniane pamiątki komunijne są personalizowane to znaczy, że możesz w każdej kartce zmienić treść życzeń. Decormoni oferuje drewniany prezent na komunię dla dziewczynki i dla chłopców.

Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.