Drewno od zawsze mnie fascynowało, wprawiało w zachwyt, czarowało swoim pięknem. Jego niezwykła, niepowtarzalna wręcz forma sprawia, że mogę patrzeć na nie godzinami, a oczyma wyobraźni widzę, jak zamienia się w coś jeszcze piękniejszego! 

Bardzo szybko odkryłam, że praca z drewnem sprawia mi ogromną przyjemność, że mam w sobie ogromne pokłady pasji i cierpliwości do tego wymagającego surowca. Dzięki temu, że zawsze podchodzę do drewna z wyrozumiałością  i szacunkiem, ono za każdym razem odwdzięcza mi się tym, co ma najlepsze – czystym, naturalnym pięknem.

Być może właśnie to popchnęło mnie do działania i dodało skrzydeł. Pewnego dnia postanowiłam te niezwykłą pasję przekuć na grunt zawodowy. To była najlepsza z możliwych decyzji - tak właśnie powstała firma Decormoni, w którą wkładam całe swoje serce i masę zaangażowania. Wszystko po to, żeby móc tworzyć dla Was wyjątkowe przedmioty i sprawiać, że na Waszych twarzach pojawi się uśmiech. 

Bo to właśnie ludzie najbardziej motywują mnie do pracy! Drewno jest moją inspiracją, a Wy motorem do działania! Dlatego z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że doskonały kontakt z klientem to jeden z wyróżników mojej firmy. Kolejnym są niepowtarzalne produkty, pełen profesjonalizm, rzetelna wiedza i masa pasji do tego, co tworzę. Decormoni charakteryzuje także dążenie do perfekcji i nieustanna chęć rozwoju.  

Dlaczego rzeczy z drewna są wyjątkowe? Bo drewno jest wyjątkowe! Każdy z przedmiotów, który wykonuję jest inny, ponieważ każdy plaster drewna ma unikatowy wygląd, kształt, ułożenie słojów. Każdy z nich to odrębna historia, zaprojektowana przez najlepszego architekta – matkę naturę. 

Drzewo jako materiał naturalny ma wiele wyjątkowych właściwości - jest podatne na obróbkę, a zarazem odporne na uszkodzenia mechaniczne. Na tym jego zalety oczywiście się nie kończą, mogłabym je wymieniać w nieskończoność. 

Dziś dekoratorzy wnętrz, konsultanci ślubni, organizatorzy imprez i eventów coraz częściej w swoich aranżacjach i dekoracjach, zwracają się w stronę naturalnych materiałów, a przede wszystkim drewna. Dzięki niemu można bowiem stworzyć wyjątkowy, ciepły, a zarazem elegancki klimat! A to wszystko w zgodzie ze środowiskiem. Warto podarować sobie taki niezwykły prezent.

Psst! Oczywiście, nie tylko sobie. Drewnianym prezentem możesz także obdarować kogoś bliskiego! Spraw mu doskonały, gustowny, a zarazem praktyczny podarunek. Gwarantuję, że ucieszy każdego, kto ceni klasyczny urok tego wyjątkowego, naturalnego surowca. Wysokiej jakości materiał użyty do produkcji moich wyrobów będzie służył przez lata, cieszył oko oraz przywoływał miłe wspomnienia. Bo produkty Decormoni to elegancja i ponadczasowość!

Wszystko, co oferujemy w naszym sklepie, zostało zaprojektowane i wykonane przeze mnie. W Decormoni znajdziecie dekoracje do domu, upominki okolicznościowe, artykuły do decoupage i wiele, wiele innych wspaniałych rzeczy! A jeśli nie znalazłeś w sklepie swojego wymarzonego gadżetu – odezwij się do mnie! Decormoni jest gotowy na wyzwania.

Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.