Kartka na 18 - naste urodziny

Nie wiesz co dać na 18... Mam świetne rozwiązanie na niebanalny prezent. Oferuję drewnianą personalizowaną kartkę 2 w 1. Jest to zarazem kopert jak i kartka z życzeniami.

Kartka ta jest z 18 śrubami, bo inaczej, być nie mogło 18 śrub na 18 urodziny :) Przy tej kartce gwarantowana jest dobra zabawa, ciekawe czy solenizant sprosta wyzwaniu.. A ile jest możliwości otworzenia tej drewnianej kartki :) sami sprawdźcie!!

Świetny prezent z humorem na 18.

Strona główna

Elegancka drewniana kartka urodzinowa dla każdego

27,99 zł
#kartkaurodzinowa
Kartka urodzinowa ma elegancki wzór i zawiera brązową kopertkę. Kartka drewniana jest ozdobiona skomplikowanymi wzorami i zdobieniami, nadającymi jej elegancki wygląd, a dodatkowo możesz ją spersonalizować według swoich upodobań.
Strona główna

Kartka na 18 - drewniana zakręcona kartka dla dziewczyny

29,99 zł
#drewnianekartki
Zakręcona drewniana kartka na 18 urodziny dla dziewczyny, to oryginalny, a zarazem bardzo zabawny prezent. Schowaj pieniądze i zakręć 18 śrub, podarój solenizantce i sprawdź co będzie się działo.. Gwarantuję dobrą zabawę :)
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.