Zaproszenia na Komunię

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne święto dla Twojego dziecka, Komunia jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu dziecka. Jako rodzic pragniesz, żeby Twoje dziecko dobrze wypadło podczas Komunii. 

Lecz, by rozpocząć samą ceremonię Komunii Świętej należy najpierw zaprosić gości na tą uroczystość. Ja pracuję na drewnie i postanowiłam stworzyć specjalnie dla Was przepiękne drewniane zaproszenia Komunijne.

Drewniane zaproszenia na Komunię charakteryzują się niepowtarzalnym wyglądem, każda kartka drewniana jest indywidualnie personalizowana według Twoich wytycznych, a następnie ręcznie szlifowana i składana. Takie zaproszenie na Komunię świętą z pewnością zaskoczy gości tej uroczystości i stanie się wyjątkową pamiątką dla gości komunijnych.

Strona główna

Zaproszenia na komunie ażurowe personalizowane.

18,00 zł
#zaproszenięnakomunię
Szukasz pięknego zaproszenia na komunię dla swojego dziecka? Oferuje piękne drewniane zaproszenia na komunię z ażurową okładką i personalizowanym wnętrzem drewnianej kartki.
Strona główna

Zaproszenie na komunię drewniane z kielichem i hostią.

18,00 zł
#zaproszenięnakomunię
Piękne zaproszenia na komunię personalizowane, kartki drewniane składają się z 2 części tj. okładka zaproszenia komunijnego i wnętrza z gotową treścią  pamiątkowego zaproszenia. 
Strona główna

Drewniane zaproszenie na komunię - ażurowe Twój tekst

18,00 zł
#drewnianezaproszenienakomunię
Zaproszenie na Komunię Świętą w formie drewnianej kartki, jest piękną pamiątką komunijną dla gości. Kartka drewniana komunijna w jest w  pełni personalizowana i gotowa do ofiarowania gościom komunijnym.
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.