Dla Nauczyciela

Chcesz ofiarować swojemu nauczycielowy, wychowawcy niebanalny prezent?

Oto są nieszablonowe drewniane kartki dla nauczyciela. Kartki świetnie się nadają na upominek dla nauczyciela czy wychowawcy od całej klasy lub indywidualnego ucznia na zakończenie roku szkolnego, a także na Dzień Nauczyciela.

Drewniane kartki są personalizowane i na pewno staną się wyjątkową pamiątką dla nauczyciela

Strona główna

Kartka dla nauczyciela z drewna na zakończenie roku

24,00 zł
#kartkadlanauczyciela
Ażurowa drewniana kartka dla nauczyciela niepowtarzalny prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako prezent dla nauczyciela na zakończenie roku! Podaruj swojemu nauczycielowy piękną personalizowaną kartkę z drewna!
Strona główna

Kartka dla nauczyciela z drewna na zakończenie roku

14,00 zł
#kartkadlanauczyciela
Kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako nietuzinkowy prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!
Strona główna

Drewniana kartka dla nauczyciela na koniec roku

24,00 zł
#kartkadlanauczyciela
Pamiątkowa drewniana kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.