Drewniane prezenty

Nasze produkty polecają się również na prezenty! Gwarantujemy, że taki upominek doceni każdy, kto uwielbia szyk i elegancję! Pokaż bliskim, że są dla Ciebie wyjątkowi i zaskocz ich ponadczasowym, niebanalnym gadżetem.

BOŻE NARODZENIE

Boże Narodzenie to niezwykły czas, spędzony w gronie najbliższych. Dodaj mu jeszcze więcej ciepła i stwórz niezapomnianą, rodzinną atmosferę dzięki naszym dodatkom.
WIELKANOC

Kto powiedział, że pisanki nie mogą być drewniane

Strona główna

podziękowania komunijne magnes drewniany

1,99 zł
#magneskomunia
Drewniane podziękowania komunijne w kształcie prostokątnego magnesu to rzecz, której nie może zabraknąć na Waszym przyjęciu komunijnym. Magnes na lodówkę jest miłą formą  podziękowania za przybycie dla gości komunijnych.
Strona główna

Magnes xxl na dzień babci i dziadka

13,99 zł
#magnesdzienbabciidziadka
 Magnes serce dla dziadków jest oryginalną magnetyczną laurką z okazji święta babci i dziadka.
Strona główna

Kartka dla nauczyciela z drewna na dzień nauczyciela

14,99 zł
#kartkadlanauczyciela
Kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako nietuzinkowy prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!
Strona główna

Drewniana kartka dla nauczyciela na dzień nauczyciela sowy

25,00 zł
#kartkadlanauczyciela
Pamiątkowa drewniana kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!
Strona główna

Kartka na 18 - drewniana zakręcona kartka dla dziewczyny

29,99 zł
#drewnianekartki
Zakręcona drewniana kartka na 18 urodziny dla dziewczyny, to oryginalny, a zarazem bardzo zabawny prezent. Schowaj pieniądze i zakręć 18 śrub, podarój solenizantce i sprawdź co będzie się działo.. Gwarantuję dobrą zabawę :)
Strona główna

Figurka Anioł

22,00 zł
#aniołfigurka
Piękna pamiątka na Komunię i Chrzest. Niepowtarzalny, wyjątkowy prezent z modlitwą Anioł
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.