brelok z dowolnym grawerem w kształcie koła
brelok z drewna - personalizacja - rośliny
brelok z dowolnym grawerem w kształcie koła
brelok z drewna - personalizacja - rośliny

Brelok z drewna z napisem klucze na działkę

#brelok
3,99 zł
Brutto

Uroczy breloczek z motywem roślinnym z możliwością dodania Twojego krótkiego tekstu na breloku do kluczy

 

Drewniany personalizowany breloczek jest bardzo praktyczną rzeczą, ponieważ dzięki niemu możesz łatwiej odnaleźć odpowiedni klucz, do tego ten brelok jest podpisany do czego jest np. do szklarni. 

Przedstawiony breloczek ma napis "klucze na działkę", ale może posiadać dowolny napis np. klucze na strych wystarczy, że podczas składania zamówienia jaki napis ma się znaleźć na breloku.

Brelok jest drewniany posiada wygrawerowany tekst oraz rysunek z motywem roślinnym. Breloczki te są fajną alternatywą do tradycyjnych plastikowych zawieszek. Możesz uporządkować dzięki tym brelokom wszystkie swoje klucze, np. do garażu, czy balkonu. Nie trać więcej nerw na szukaniu właściwego klucza i zakup brelok z wygrawerowaną nazwą pomieszczenia.

Wymiary breloka to 5 cm średnicy + zawieszka od breloka. Grubość to 3 mm.

Podczas składania zamówienia Proszę o wiadomość co ma się znaleźć na breloczku: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. tekst jaki ma się znaleźć na breloczku, jeśli ma być inny

 

12345 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.