Prezent dla babci drewniana kartka...
Prezent dla babci drewniana kartka...
Prezent dla babci drewniana kartka...

Prezent dla babci drewniana kartka laurka z życzeniami

#kartkadladziadka
24,99 zł
Brutto

Drewniana kartka na dzień babci z Twoimi życzeniami. Pokaż babci, że pamiętasz o niej!

 

Dzień babci to wyjątkowe święto, w w którym możesz pokazać swojej babci, że jest dla Ciebie ważna i pamiętasz o niej. Podaruj swojej babci nietuzinkową drewnianą kartę, na której możesz zawrzeć swoje życzenia dla babci. Ten prezent laurka dla babci będzie niezwykłą pamiątką dla babci i będzie przypominał babci, że ją kochasz i o niej pamiętasz.

Kartka dla babci zawiera, następujące życzenia: "Babciu kochana! Nie bądź nigdy zatroskana. Niechaj w zdrowiu długie lata dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata, pośród wnucząt Twych miłości. " oraz Twój podpis. Możesz również dodać swoje dowolne życzenia dla dziadka.

Dane techniczne drewnianej kartki dla babci:

  • wymiary: 10x 15 cm
  • materiał drewno brzozowe
  • do każdej kartki dołączona jest brązowa koperta
  • okładka kartki dla babci jest ażurowa wycięte serce składające się z malutkich serduszek oraz wygrawerowany napis " 21 stycznia kochanej najwspanialszej babci"
  • 2 strona laurki drewnianej dla babci to życzenia :"Babciu kochana! Nie bądź nigdy zatroskana. Niechaj w zdrowiu długie lata dni Twe płyną w pomyślności, niech Twe chwile radość splata, pośród wnucząt Twych miłościoraz Twój podpis  - możliwość zmiany życzeń na Twoje oraz Twój Popis 
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Podczas zamawiania kartki drewnianej proszę o wiadomość jakie informacje mają się znaleźć na lurce dla babci (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. treść życzeń, jeśli ma być inna

2. Twój Podpis i data

Produkt Polski, Decormoni

5671 Przedmioty
Nowy produkt
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.