Drewniana kartka urodzinowa dla chłopca na śruby
zakręcona kartka urodzinowa dla chłopca z drewna
Drewniana kartka urodzinowa dla chłopca na śruby
zakręcona kartka urodzinowa dla chłopca z drewna
Drewniane kartki urodzinowe dla...

Drewniane kartki urodzinowe dla dzieci z życzeniami na śruby

#kartkiurodzinowedladzieci
29,99 zł
Brutto

Wyjątkowe drewniane kartki urodzinowe dla dziecka z życzeniami i Twoim podpisem. Kartki urodzinowe zakręcone na 18 śrub.

 

Nie masz pomysłu co dać dziecku na urodziny? Jest tyle możliwości, a taka kartka urodzinowa stanie się wspaniałą pamiątką i wzbudzi wiele emocji. Drewniana kartka ma wygrawerowane życzenia z okazji urodzin i jest bardzo zakręcona.

Zakręcona kartka urodzinowa dla chłopca ma, aż 18 śrub, które nie jest tak łatwo odkręcić, by dostać się do zawartości koperty urodzinowej. Do koperty mieści się banknot maksymalnie 200 zł.

Podczas zamawiania kartki proszę o wiadomość jakie IMIĘ ma się znaleźć na kartce urodzinowej oraz WIEK dziecka i TWÓJ PODPIS

(Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

Kartka urodzinowa z życzeniami dla chłopca w zestawie ma 18 śrub i nakrętek.

Drewniana koperta urodzinowa mieści banknot maksymalnie 200 zł.

Przed podarowaniem kartki urodzinowej upewnij się, że kartka jest dobrze Zakręcona!

Podczas składania zamówienia podaj jakie dane mają się znaleźć na drewnianej kartce urodzinowej. (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

Produkt Polski, Decormoni

95 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.