kartka drewniana z kokardką na chrzest
chrzest kartka drewniana z twoimi życzeniami i śliczną kokardką
kartka drewniana z kokardką na chrzest
chrzest kartka drewniana z twoimi życzeniami i śliczną kokardką
Drewniana pamiątka na chrzest -...
Drewniana pamiątka na chrzest -...

Drewniana pamiątka na chrzest - kartka z drewna z twoimi życzeniami

#pamiatkachrzest
24,99 zł
Brutto

Drewniana kartka z życzeniami na chrzest święty to trwałą i niepowtarzalna pamiątka na chrzest. Super prezent na chrzest dla chłopca i dziewczynki.

 

Oferuję piękne drewniane kartki z okazji Chrztu. Szukasz pięknej pamiątki na chrzest dla dziecka to właśnie ją znalazłeś! Pamiątka na chrzest święty z ażurowym wzorem i kokardką oraz z personalizowaną kartką, która składa się z 2 stronic drewnianych to niepowtarzalny prezent na chrzest zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Drewniana kartka na chrzest jest świetnym prezentem od chrzestnej - chrzestnego, babci i dziadka, ale również od cioci czy wuja. Taka pamiątka na chrzest święty zapadnie na długo w pamięć i nie ulegnie zniszczeniu czy zżółknięciu jak standardowe kartki na chrzest.

Drewniana kartka zawiera wygrawerowane życzenia:

"Tobie, który wypełniłeś dom, swym radosnym gwarem, życzymy beztroskiego i zdrowego dzieciństwa. Niech każda łza spływająca po twym policzku spłynie,  będzie zawsze łzą szczęścia, a uśmiech Twój niech zjednuje wszystkie serca wokół. W tym wyjątkowym dniu, życzenia składa:"

lub Twoje życzenia oraz podpis, a także imię dziecka. 

Proszę podczas składania zamówienia o podanie jakie życzenia i podpis  oraz imię dziecka mają znaleźć się drewnianej kartce na chrzest lub przesłanie na maila tych informacji. Proszę również podać numer koloru, kokardki który ma znaleźć na drewnianej kartce, który znajduje się na ostatnim zdjęciu.

(Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

Drewniana pamiątka na chrzest to piękny trwały i niepowtarzalny prezent.

Dane techniczne drewnianej kartki: 

  • Do każdej kartki dołączona jest koperta brązowa.
  • Kartka składa się 2 stronic drewnianych. 1 strona ażurowa z kokardką oraz napis ,,Pamiątka Chrztu Świętego Oli". 2 strona życzenia oraz Twój podpis.
  • Wymiary 10x15 cm
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Produkt Polski, Decormoni

4567 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.