Drewniana kartka na rocznicę ślubu z życzeniami i twoim podpisem
Ażurowa kartka z drewna na rocznicę ślubu
Personalizowana kartka na rocznicę ślubu z drewna
Drewniana kartka na rocznicę ślubu z życzeniami i twoim podpisem
Ażurowa kartka z drewna na rocznicę ślubu
Personalizowana kartka na rocznicę ślubu z drewna
Drewniana kartka na rocznicę ślubu 7,...

Drewniana kartka na rocznicę ślubu 7, 15, 25, 50 - dowolnie personalizowana kartka na rocznicę ślubu

#kartkarocznicaślubu
24,00 zł
Brutto

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja do świętowania. Tu kupisz drewniane kartki na rocznicę ślubu na każdą rocznicę, ponieważ kartki rocznicowe są indywidualnie personalizowane.

 

Szukasz kartki na rocznicę ślubu 5, 7, 10, 13, 20, 25, 30, 50? To super się składa oferuje piękne drewniane kartki rocznicowe z wyciętą dowolną ażurową cyfrą urodzin! Do tego taka kartka na rocznicę ślubu jest trwałą pamiątką na długie lata, ponieważ wykonana jest z DREWNA!

Drewniana kartka rocznicowa jest świetnym pomysłem na prezent dla rodziców, znajomych, czy bliskich, kartka drewniana będzie oryginalną pamiątką dla jubilatów. Kartka na rocznicę jest indywidualnie personalizowana i wykonana z największą starannością.

Drewniana kartka rocznicowa składa się z 2 części:

1. Okładka Z wygrawerowanym napisem "w dniu rocznicy. wszystkiego najlepszego!" oraz ażurową cyfrą urodzin solenizanta np. 19 - proszę podać podczas składania zamówienia jaka liczba ma się znaleźć na kartce rocznicowej

2. strona z życzeniami "Wytrzymaliście z sobą więcej lat, niż w Polsce wynosi VAT! Tego zepsuć już nie można, żadna sprzeczka Wam nie jest groźna. Niech reszta lat także w szczęściu Wam upłynie, w zdrowiu, w dobrej atmosferze i przy dobrym winie! Życzą " lub Twoje życzenia

oraz TWÓJ PODPIS 

Dane techniczne drewnianej kartki na rocznicę ślubu: 

  • Do każdej kartki dołączona jest koperta brązowa.
  • Kartka składa się 2 stronic drewnianych. 1 strona ażurowa cyfra rocznicy oraz napis ,,W dniu rocznicy wszystkiego najlepszego!". 2 strona życzenia oraz Twój podpis.
  • Wymiary 10x15 cm
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Podczas składania zamówienia Proszę o wiadomość co ma się znaleźć na drewnianej kartce rocznicowej: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. Liczba urodzin 

2. Życzenia, jeżeli mają być inne, niż na kartce drewnianej

3. Twój podpis

Produkt Polski, Decormoni

8753 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.