Drewniana kartka dla emeryta z palmami i hamakiem
hura! hura! niech żyje emerytura kartka dla emeryta
Drewniana kartka dla emeryta z palmami i hamakiem
hura! hura! niech żyje emerytura kartka dla emeryta
Prezent dla emeryta drewniana kartka...

Prezent dla emeryta drewniana kartka z okazji przejścia na emeryturę

#kartkadlaemeryta
24,00 zł
Brutto

Drewniana pamiątkowa kartka dla emeryta, to piękny trwały prezent, w którym znajdują się Twoje życzenia.

 

Drewniana pamiątkowa kartka dla emeryta lub emerytki jest fajną pamiątką od kolegów z pracy. Emerytalna kartka drewniana to piękny trwały prezent, który jest personalizowany. Możesz dodać do kartki dowolne życzenia oraz podpis od kogo jest kartka.

Kartka z drewna dla emeryta jest fajnym pomysłem na upominek dla współpracownika, który przechodzi na emeryturę. Kartka świetnie nadaje się zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Zaskocz emeryta nietypową kartką drewnianą z życzeniami!

Kartka drewniana składa się z dwóch części:

1. część to drewniana okładka przedstawia grafikę symbolizującą emeryturę tutaj człowiek emeryt odpoczywający pod palmami na hamaku  oraz napis "HURA! HURA! NIECH ŻYJE EMERYTURA!"

2.strona to życzenia oraz podpis

przykładowe życzenia dla emeryta :"Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca,  kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się... "

lub Twoje życzenia i podpis.

Dane techniczne kartki drewnianej dla emeryta

  • Do każdej kartki dołączona jest koperta brązowa.
  • Kartka składa się 2 stronic drewnianych. 1 strona grafika z napisems ,,HURA! HURA! NIECH ŻYJE EMERYTURA!". 2 strona życzenia oraz Twój podpis.
  • Wymiary 10x15 cm
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Podczas składania zamówienia Proszę o wiadomość co ma się znaleźć na drewnianej kartce z okazji przejścia na emeryturę: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. Życzenia, jeżeli mają być inne, niż na kartce drewnianej

2. Twój podpis

Produkt Polski, Decormoni

876 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.