Zabawna kartka dla emeryta z drewna z życzeniami
Prezent dla emeryta na wesoło drewniana kartka
Zabawna kartka dla emeryta z drewna z życzeniami
Prezent dla emeryta na wesoło drewniana kartka
drewniane kartki dla emeryta na...

drewniane kartki dla emeryta na wesoło z Twoimi życzeniami

#kartkadlaemeryta
24,00 zł
Brutto

Dwustronna drewniana kartka dla emeryta z wesołą okładką emeryta na hamaku po pijącego drinka. Fajny prezent dla emeryta z życzeniami.  

 

Drewniana pamiątkowa kartka dla emeryta lub emerytki jest fajną pamiątką od kolegów z pracy. Emerytalna kartka drewniana to piękny trwały prezent, który jest personalizowany. Możesz dodać do kartki dowolne życzenia oraz podpis od kogo jest kartka. Wesoła kartka dla emeryta.

Kartka z drewna dla emeryta jest fajnym pomysłem na upominek dla współpracownika, który przechodzi na emeryturę. Kartka świetnie nadaje się zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Zaskocz emeryta nietypową kartką drewnianą z życzeniami!

Kartka drewniana składa się z dwóch części:

1. część to drewniana okładka przedstawia grafikę symbolizującą emeryturę tutaj człowiek emeryt odpoczywający  na hamaku z drinkiem oraz napis "HURA! HURA! NIECH ŻYJE EMERYTURA!"

2.strona to życzenia oraz podpis

przykładowe życzenia dla emeryta :"Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca,  kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Próbuj życia i układaj je w swój własny sposób. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się... "

lub Twoje życzenia i podpis.

Dane techniczne kartki drewnianej dla emeryta

  • Do każdej kartki dołączona jest koperta brązowa.
  • Kartka składa się 2 stronic drewnianych. 1 strona grafika z napisem ,,HURA! HURA! NIECH ŻYJE EMERYTURA!". 2 strona życzenia oraz Twój podpis.
  • Wymiary 10x15 cm
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Podczas składania zamówienia Proszę o wiadomość co ma się znaleźć na drewnianej kartce z okazji przejścia na emeryturę: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. Życzenia, jeżeli mają być inne, niż na kartce drewnianej

2. Twój podpis

Produkt Polski, Decormoni

6758 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.