kartka na chrzest boho drewniana
ażurowa kartka na chrzest z drewna
personalizowana kartka na chrzest piękna
wyjątkowa drewniana kartka na chrzest z Twoimi życzeniami
kartka na chrzest boho drewniana
ażurowa kartka na chrzest z drewna
personalizowana kartka na chrzest piękna
wyjątkowa drewniana kartka na chrzest z Twoimi życzeniami

Ażurowa pamiątka na chrzest - drewniana kartka na chrzciny życzenia

#pamiatkachrzest
26,00 zł
Brutto

Wyjątkowa kartka na chrzest święty, idealny prezent na chrzest od matki chrzestnej czy ojca chrzestnego! Trwała pamiątka drewniana z okazji chrztu świętego dla chrzczonego dziecka!

 

Wyjątkowa i piękna pamiątka na chrzest! Oferuję piękne drewniane kartki z okazji Chrztu Świętego dla dziecka.

Szukasz pięknej pamiątki na chrzest? To właśnie ją znalazłeś! Drewniana Pamiątka na chrzest święty  z ażurową drewnianą okładką z napisem i wygrawerowanym środkiem Twoimi życzeniami. Drewniana kartka na Chrzest to niepowtarzalny prezent zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Drewniana kartka na chrzest jest świetnym prezentem od chrzestnej - chrzestnego, babci i dziadka, ale również od cioci czy wuja. Taka pamiątka na chrzest święty zapadnie na długo w pamięć i nie ulegnie zniszczeniu czy zżółknięciu jak standardowe kartki na chrzest.

Drewniana kartka zawiera wygrawerowane życzenia:

"Tobie, który wypełniłeś dom, swym radosnym gwarem, życzymy beztroskiego i zdrowego dzieciństwa. Niech każda łza spływająca po twym policzku spłynie,  będzie zawsze łzą szczęścia, a uśmiech Twój niech zjednuje wszystkie serca wokół. W tym wyjątkowym dniu, życzenia składa:"

lub Twoje życzenia oraz podpis, a także imię dziecka. 

Proszę podczas składania zamówienia o podanie jakie życzenia i podpis  oraz imię dziecka mają znaleźć się na drewnianej kartce na chrzest lub przesłanie na maila tych informacji.

Drewniana kartka, która jest zarazem pamiątką na chrzest, to piękny trwały i niepowtarzalny prezent.

Dane techniczne drewnianej kartki: 

  • Do każdej kartki dołączona jest koperta brązowa.
  • Kartka składa się 2 stronic drewnianych. 1 strona ażurowa oraz napis ,,Pamiątka Chrztu Świętego Oli". 2 strona życzenia oraz Twój podpis.
  • Wymiary 10x15 cm
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Podczas zamawiania kartki drewnianej proszę o wiadomość dane jakie mają się znaleźć na drewnianej kartce: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. imię dziecka

2. treść życzeń, jeśli ma być inna

2. Twój Podpis , data

Produkt Polski, Decormoni

87649 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.