Róża na dzień nauczyciela prezent
Drewniany duży Kwiat dla wychowawcy z życzeniami
Ażurowa drewniana róża na dzień nauczyciela
Ażurowy kwiat dla wychowawcy na dzień nauczyciela
Prezent na dzień nauczyciela drewniana róża z życzeniami
Róża na dzień nauczyciela prezent
Drewniany duży Kwiat dla wychowawcy z życzeniami
Ażurowa drewniana róża na dzień nauczyciela
Ażurowy kwiat dla wychowawcy na dzień nauczyciela
Prezent na dzień nauczyciela drewniana róża z życzeniami

dzień nauczyciela 2021 prezent róża dla wychowawcy drewniana życzenia

#dzieńnauczyciela
17,99 zł
Brutto

Dzień nauczyciela to doskonała okazja do podarowania nauczycielowi prezentu. Oferuję drewniane róże dla wychowawcy z wygrawerowanymi życzeniami.

 

Dzień nauczyciela to doskonała okazja do podarowania wychowawcy prezentu. Nie wiesz co dać nauczycielowi z okazji jego święta, a wszystkie prezenty dla nauczyciela wydają się już oklepane. Drewniana róża jest nietuzinkowym upominkiem dla nauczyciela, ponieważ każdy kwiat jest inny, dlatego, że jest wykonany z drewna, a wiadome jest, że każdy plaster drewna jest inny ze względu na słoje. Do tego kwiat dla nauczyciela zawiera tabliczkę z życzeniami oraz Twój indywidualny podpis, datę.

Na pewno taka drewniana róża zaskoczy Twojego nauczyciela i będzie pamiątką na dłużej!    

Oferuję drewniane róże dla wychowawcy z wygrawerowanymi życzeniami.

Do wyboru są 3 rodzaje życzeń z okazji dnia nauczyciela:

1. "Z okazji Dnia Nauczyciela, życzę by mniej było smutku, a więcej wesela, by ta praca miała dobre plony, a wysiłek został obficie nagrodzony."

2. "Dziękujemy za trud włożony w naukę i kształtowanie naszych charakterów. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela!"

3. "Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie". W podzięce za trud włożony w Naszą edukację, samych radości i sukcesów."

4. Możesz dodać swoje krótkie życzenia ( maksymalnie 2 zdania) dla swojego Nauczyciela, a je z chęcią umieszczę na drewnianej róży dla wychowawcy

Dane techniczne drewnianej róży na dzień nauczyciela:

  • wymiary ażurowej róży: wysokość 29 cm, szerokość  17, 5 cm, grubość 3 mm
  • upominek dla nauczyciela wykonany jest z drewna brzozowego
  • produkt jest grawerowany i wycinany, a następnie dokładnie szlifowany, każdy upominek dla nauczyciela jest wykonywany ręcznie z zachowaniem najwyższych standardów
  • Produkt Polski

Podczas składania zamówienia proszę o następujące informacje dla sprzedawcy: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

  1. tekst, który ma się znaleźć na drewnianej róży dla wychowawcy
  2. podpis, data

7864 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.