Drewniana kartka dla mamy z życzeniami
kartka z drewna na dzień matki
prezent na dzień matki - drewniana kartka dla mamy
Drewniana kartka dla mamy z życzeniami
kartka z drewna na dzień matki
prezent na dzień matki - drewniana kartka dla mamy

kartka drewniana na dzień matki - Laurka z drewna dla mamy

#katkadlamamy
26,99 zł
Brutto

Podaruj swojej mamie nietuzinkową drewnianą kartę, na której możesz zawrzeć swoje życzenia dla Mamy. 

 

Dzień Matki to wyjątkowe święto, w w którym możesz pokazać swojej mamie, że jest dla Ciebie ważna i pamiętasz o niej. Podaruj swojej mamie nietuzinkową drewnianą kartę, na której możesz zawrzeć swoje życzenia dla Mamy. Ten prezent laurka dla Matki będzie niezwykłą pamiątką dla mamy i będzie przypominał mamie, że ją kochasz i o niej pamiętasz.

Kartka dla mamy zawiera, następujące życzenia: "Babciu Mamo! Dzień Matki jest raz w roku, szczęśliwy i pełen uroku. W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia i marzeń spełnienia. " oraz Twój podpis. Możesz również dodać swoje dowolne życzenia dla mamy.

Dane techniczne drewnianej kartki dla mamy:

  • wymiary: 10x 15 cm format złożony
  • materiał drewno brzozowe
  • do każdej kartki dołączona jest brązowa koperta
  • okładka kartki dla mamy jest ażurowa wycięte serce składające się z malutkich serduszek oraz wygrawerowany napis " 26 maja 2022 kochanej najwspanialszej mamie"
  • 2 strona laurki drewnianej dla mamy to życzenia :"Babciu Mamo! Dzień Matki jest raz w roku, szczęśliwy i pełen uroku. W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia i marzeń spełnienia." oraz Twój podpis  - możliwość zmiany życzeń na Twoje oraz Twój Popis
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Podczas zamawiania kartki drewnianej proszę o wiadomość jakie informacje mają się znaleźć na lurce dla mamy (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. treść życzeń, jeśli ma być inna

2. Twój Podpis i data

Produkt Polski, Decormoni

9876 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.