<p>Karta drewniana z życzeniami na osiemnaste urodziny. Można do niej włożyć pieniądze i zakręcić 18 śrubami, które są w zestawie.

Jest to zakręcony prezent, osiemnastoma śrubkami.</p>

<p>Oryginalny i niepowtarzalna kartka urodzinowa na 18 lat jest to świetny prezent na urodziny. Życzenia dla chłopaka na osiemnastkę.</p>

<p>W zestaw wchodzi kartka drewniana + 18 - naście śrub z nakrętkami</p>

Na pewno solenizant Cię zapamięta dzięki 18 śrubom, żeby otworzyć prezent będzie musiał się trochę wysilić. Pomysł na prezent z jajem.

<p></p>

<p>Koperta mieści banknot 200 zł.</p>

<p></p>

<p>Możliwa zmiana napisu ,,mama i tata" na twoją (proszę o kontakt na maila: decormoni1@gmail.com i podanie swoje podpisu)

Podczas składania zamówienia podaj jaki podpis ma się znaleźć na kartce urodzinowej. (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

W sklepie inne kartki urodzinowe na osiemnastkę</p>

PRODUKT POLSKI, wykonany przez DECORMONI

750 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.