Drewniana kartka dla nauczyciela na...
Drewniana kartka dla nauczyciela na...
Drewniana kartka dla nauczyciela na...
Drewniana kartka dla nauczyciela na...
Drewniana kartka dla nauczyciela na...

Drewniana kartka dla nauczyciela na dzień nauczyciela sowy

#kartkadlanauczyciela
25,00 zł
Brutto

Pamiątkowa drewniana kartka dla nauczyciel to piękny i trwały prezent dla wychowawcy, który nadaje się świetnie jako prezent dla nauczyciela na zakończenie roku, ale również na Dzień Nauczyciela!

 

Szukasz prezent dla nauczyciela na dzień nauczyciela? Kartka dla nauczyciela to nietuzinkowa pamiątka dla wychowawcy jest to piękny i trwały prezent. Drewniana kartka zostanie na dłużej z nauczycielem, i będzie oryginalnym upominkiem od całej klasy .

Drewniana kartka dla nauczyciela składa się z 2 drewnianych stronic.

Na pierwszej stronie znajduje się ażurowy wzór z sowami oraz napis "Kochanej Pani Wychowawczyni. Dziękujemy!"

Na drugiej stronie są wygrawerowane życzenia od uczniów np. "Pani Kasiu! Dziękujemy za każdy dzień Pani opieki, zaangażowania i trudu wkładanego w naszą edukację oraz nasz rozwój." oraz podpis i data.

Kartka dla nauczyciela jest w pełni personalizowana, podczas składania zamówienia proszę o wiadomość co ma się znaleźć na drewnianej kartce.

 Dane techniczne kartki na ślub drewnianej:

  • wymiary: 10x 15 cm
  • materiał drewno brzozowe
  • do każdej kartki dołączona jest brązowa koperta
  • okładka kartki dla nauczyciela jest ażurowa wycięte sowy oraz wygrawerowany napis "Kochanej Pani Wychowawczyni. Dziękujemy!" - można go zmienić
  • 2 strona kartki drewnianej to życzenia : "Pani Kasiu! Dziękujemy za każdy dzień Pani opieki, zaangażowania i trudu wkładanego w naszą edukację oraz nasz rozwój."  - możliwość zmiany życzeń na Twoje oraz Twój Popis 
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Podczas zamawiania kartki drewnianej proszę o wiadomość: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. okładka proszę o podanie tekstu jeśli ma być inny

2. treść życzeń, jeśli ma być inna

3. Numer wzoru, który ma się znaleźć w środku kartki

4.. Twój Podpis i data

Produkt Polski, Decormoni

8746 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.