Drewno od zawsze mnie fascynowało, wprawiało w zachwyt, czarowało swoim pięknem. Jego niezwykła, niepowtarzalna wręcz forma sprawia, że mogę patrzeć na nie godzinami, a oczyma wyobraźni widzę, jak zamienia się w coś jeszcze piękniejszego! Bardzo szybko odkryłam, że praca z drewnem sprawia mi ogromną przyjemność, że mam w sobie ogromne pokłady pasji i cierpliwości do tego wymagającego surowca. Dzięki temu, że zawsze podchodzę do drewna z wyrozumiałością i szacunkiem, ono za każdym razem odwdzięcza mi się tym, co ma najlepsze – czystym, naturalnym pięknem. Bo to właśnie ludzie najbardziej motywują mnie do pracy!

Drewno jest moją inspiracją, a Wy motorem do działania! Dlatego z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że doskonały kontakt z klientem to jeden z wyróżników mojej firmy. Kolejnym są niepowtarzalne produkty, pełen profesjonalizm, rzetelna wiedza i masa pasji do tego, co tworzę.

DECORMONI charakteryzuje także dążenie do perfekcji i nieustanna chęć rozwoju. Być może właśnie to popchnęło mnie do działania i dodało skrzydeł. Pewnego dnia postanowiłam te niezwykłą pasję przekuć na grunt zawodowy.

To była najlepsza z możliwych decyzji - tak właśnie powstała firma DECORMONI, w którą wkładam całe swoje serce i masę zaangażowania. Wszystko po to, żeby móc tworzyć dla Was wyjątkowe przedmioty i sprawiać, że na Waszych twarzach pojawi się uśmiech.

Komentarze ()

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.