Prezent na Komunię Świętą - drewniana kartka z życzeniami
Prezent na Komunię Świętą - drewniana kartka z życzeniami
Komunia drewniana pamiątka -...
Komunia drewniana pamiątka -...

Komunia drewniana pamiątka - drewniana kartka z życzeniami komunijnymi

#pamiatkakomunia
26,00 zł
Brutto

Szukasz trwałej pamiątki na Komunię Świętą. Przedstawiam drewniane kartki komunijne z Twoimi życzeniami.

 

Oferuję piękne drewniane kartki z okazji Komunii Świętej. Szukasz pięknej pamiątki na Komunię dla dziecka to właśnie ją znalazłeś! Pamiątka na komunię świętą z ażurową kielichem i hostią oraz z personalizowaną kartką, która składa się z 2 stronic drewnianych to niepowtarzalny prezent na komunię zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Drewniana kartka komunijna jest świetnym prezentem od chrzestnej - chrzestnego, babci i dziadka, ale również od cioci czy wuja. Taka pamiątka Komunijna zapadnie na długo w pamięć i nie ulegnie zniszczeniu czy zżółknięciu jak standardowe kartki komunijne.

Drewniana kartka zawiera wygrawerowane życzenia:

"Dziś jeden z najpiękniejszych dni w życiu - Twoje pierwsze, tak bliskie spotkanie z Panem Jezusem. Zachowaj ten dzień  głęboko w pamięci i w sercu!Obfitych Łask Bożych na całe życie w dniu Pierwszej Komunii. Świętej. życzy:" 

lub Twoje życzenia oraz podpis, a także imię dziecka.

Proszę podczas składania zamówienia o podanie jakie życzenia i podpis  oraz imię dziecka mają znaleźć się drewnianej kartce komunijnej lub przesłanie na maila tych informacji.

(Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

Drewniana pamiątka na komunię to piękny trwały i niepowtarzalny prezent.

Dane techniczne drewnianej kartki: 

  • Do każdej kartki dołączona jest koperta brązowa.
  • Kartka składa się 2 stronic drewnianych. 1 strona ażurowy kielich z hostią oraz napis ,,Pamiątka I Komunii Świętej Rysia". 2 strona życzenia oraz Twój podpis.
  • Wymiary 10x15 cm
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Produkt Polski, Decormoni

8765 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.