Pudełko drewniane Komunijne z życzeniami
Życzenia i pudełko z drewna Komunijne
Pudełko drewniane na prezent komunijny z życzeniami
Pudełko drewniane Komunijne z życzeniami
Życzenia i pudełko z drewna Komunijne
Pamiątka Komunii Świętej drewniane...
Pudełko drewniane na prezent komunijny z życzeniami

Pamiątka Komunii Świętej drewniane pudełko z życzeniami komunijnymi

#pamiatkakomunia
39,99 zł
Brutto

Piękna pamiątka Komunii Świętej Kartka drewniana z życzeniami w formie pudełka. Ażurowe drewniane pudełko z życzeniami komunijnymi. 

 

Oferuję piękne drewniane pudełko życzeniami z okazji Komunii Świętej. Szukasz pięknej pamiątki na Komunię dla dziecka to właśnie ją znalazłeś! Pamiątka na komunię świętą z ażurowym pudełkiem, które mieści czekoladę oraz z personalizowaną kartką to niepowtarzalny prezent na komunię zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Drewniane pudełko - kartka komunijna jest świetnym prezentem od chrzestnej - chrzestnego, babci i dziadka, ale również od cioci czy wuja. Taka pamiątka Komunijna zapadnie na długo w pamięć i nie ulegnie zniszczeniu czy zżółknięciu jak standardowe kartki komunijne.

Drewniana kartka zawiera wygrawerowane życzenia:

""Dziś jeden z najpiękniejszych dni w życiu - Twoje pierwsze, tak bliskie spotkanie z Panem Jezusem. Zachowaj ten dzień  głęboko w pamięci i w sercu! Obfitych Łask Bożych na całe życie w dniu Pierwszej Komunii. Świętej. życzy:" 

lub Twoje życzenia oraz podpis.

Proszę podczas składania zamówienia o podanie jakie życzenia i podpis mają znaleźć się drewnianej kartce komunijnej lub przesłanie na maila tych informacji.

(Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

Drewniana pamiątka na komunię to piękny trwały i niepowtarzalny prezent, który zapada na długo w pamięci obdarowanego. Pudełko - kartka komunijna to takie 2 w1, ponieważ w pudełku są życzenia i można włożyć do pudełka jakiś niewielki prezent komunijny do środka pudełka (mieści czekoladę standardowych wymiarów).

Dane techniczne drewnianej kartki: 

  • W każdym pudełku drewnianym znajdują życzenia komunijne oraz Twój podpis
  • Wymiary długość 19 cm, szerokość 9 cm, wysokość 3 cm
  • Pudełko - kartka komunijna to takie 2 w 1 mieści czekoladę standardowych wymiarów.
  • Materiał drewno brzozowe
  • Każda kartka drewniana jest indywidualnie szlifowana i ręcznie składana.

Produkt Polski, Decormoni

6533 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.