drewniana kartka urodzinowa z życzeniami, zakręcona na śruby
kartka na urodziny z wygrawerowanymi życzeniami oraz personalizowanym podpisem
Zabawne kartki urodzinowe dla osób w każdym wieku
drewniana kartka urodzinowa z życzeniami, zakręcona na śruby
kartka na urodziny z wygrawerowanymi życzeniami oraz personalizowanym podpisem
Zabawne kartki urodzinowe dla osób w każdym wieku

Zakręcona drewniana urodzinowa kartka na 21, 30, 40 urodziny

#kartkaurodzinowa
29,99 zł
Brutto

Urodzinowa kartka z drewna, zakręcona na śruby. Masz ochotę dać śmieszny prezent na urodziny ta kartka urodzinowa nadaję się dla solenizanta w każdym wieku.

 

Drewniana urodzinowa kartka, to bardzo zabawny prezent dla jubilata. Drewniana kartka zakręcona jest na śruby. Masz ochotę dać śmieszny prezent na urodziny ta kartka urodzinowa nadaję się idealnie dla solenizanta w każdym wieku.

Ta zabawna kartka ma życzenia: "Taki dzień zdarza się raz, dziś balanga na ful gaz. Nie poddawaj się browarom, muza niech gra pełną parą. Niech sąsiedzi walą w ściany, bo ty drogi nasz KOCHANY. Informujesz cały świat, że dziś kończysz np.21 lat" - możliwa jest dowolna cyfra urodzin np. 27, 35, 38 itp. Podczas składania zamówienia na zakręconą kartkę poinformuj mnie jaki wiek ma się znaleźć na kartce urodzinowej.

Zakręcona drewniana kartka urodzinowa idealnie nadaje się na zabawny prezent dla niego! Do drewnianej kartki można włożyć pieniądze, ale również np. bilety do kina, na koncert itp. Koperta urodzinowa mieści maksymalnie banknot wielkości 200 zł, można ich tam włożyć kilka.

Kartka drewniana na urodziny jest zakręcona na 18 śrub, w zestawie są załączone śruby wraz z nakrętkami.

Podczas składania zamówienia proszę o informację jaki podpis ma się znaleźć na drewnianej kartce urodzinowej: (Informacje tę możesz umieścić podczas finalizacji zamówienia, w polu dodaj komentarze dotyczące twojego zamówienia - znajduje się ono nad polami, w których będzie prośba o wyrażenie zgód z regulaminem sklepu lub na maila: decormoni1@gmail.com )

1. Wiek solenizanta

2. Podpis jaki ma się znaleźć na kartce urodzinowej.

Produkt Polski, decormoni

561 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych
Product added to compare.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.